O nas

Szanowni Państwo,

AGREMA Poland Sp. z o.o. jest w stu procentach polskim przedsiębiorstwem oferującym rynkowi, oraz naszym klientom kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe jej akcjonariuszy, współpracowników, partnerów zdobytych w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, oraz paszowym na wielu płaszczyznach: technologii spożywczej, biotechnologii, inżynierii chemicznej, produkcji, badań i rozwoju, ekonomii i zarządzania, marketingu, a także logistyki.

Naszym atutem jest ogromna pasja w tym co robimy.

Dzięki naszemu doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu nie tylko zaopatrujemy kompleksowo naszych klientów przemysłu spożywczego i branż pokrewnych w naturalne surowce spożywcze, dodatki funkcjonalne i chemię pomocniczą, ale oferujemy naszym klientom naszą pasję, innowacyjne rozwiązania, dzielimy się naszymi pomysłami w zakresie projektowania nowych produktów, a także udzielamy swojego wsparcia technologicznego na każdym etapie produkcji.

Nasza świadomość i odpowiedzialność za bezpieczeństwo żywności poparta jest wdrożonym Zintegrowanym Systemem Jakości ISO 9001:2008 i HACCP, a przy tym starannym i konsekwentnym doborem dostawców i ich produktów gwarantujących powtarzalną i wysoką jakość.

Zachęcam do zapoznania się z naszą stroną internetową, która przybliży Państwu profil działalności naszej firmy, ofertę produktową i wskaże nasze atuty i możliwości.

Mam nadzieję, że odwiedziny naszego serwisu zapoczątkują z nami kontakt i będą zaczynem do długiej i dobrej partnerskiej współpracy.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Z wyrazami szacunku


Mariusz Henzel
Prezes Zarządu

Polityka Prywatności